Biuro Wersja dostarcza najrzetelniej wykonane tłumaczenia nie tylko mieszkańcom Warszawy – miasta, w którym znajduje się siedziba naszej agencji – ale również wszystkim innym, którzy skorzystają z naszych usług drogą online.

Zlecenia przyjmujemy w systemie:

  • stacjonarnym (biuro mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Ciołka 17),

  • elektronicznym (wystarczy przesłać zamówienie drogą mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

  • pocztą tradycyjną,

  • telefonicznie (kontakt pod numerem 22 533 50 07, numer faksu do przesyłania dokumentów: 22 533 50 08).

Wyznajemy zasadę, że dobre tłumaczenia muszą być bezbłędne, jednoznaczne i perfekcyjne pod względem stylistycznym, ale nie muszą być drogie. Naszą misją jest pomoc w komunikowaniu się osób mówiących w różnych językach. Z nami sukcesem zakończy się każda prowadzona przez Państwa rozmowa biznesowa czy urzędowa.

Oferowane przez nas usługi dotyczą tłumaczeń ustnych, pisemnych i przysięgłych, wykonywanych z prawie każdego języka świata. Przekładamy wszystkie rodzaje dokumentów – od tych o znaczeniu państwowym po prywatną korespondencję. Podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego i najbardziej czasochłonnego zadania!

Nad ekspresową realizacją zleceń na każdym etapie ich wykonywania czuwa koordynator, który wyznacza do przekładu najlepiej wykwalifikowanego w dziedzinie danego tekstu tłumacza lub grupę tłumaczy (w przypadku dużych projektów), a następnie przekazuje gotowy dokument do dodatkowej weryfikacji przez Dział Kontroli Jakości.

Jeśli zależy Państwu na skorzystaniu z możliwości uzyskania najlepszego tłumaczenia w Warszawie w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu!

Strona używa plików cookie