Biuro Wersja to jedna z najprężniej rozwijających się agencji tłumaczeniowych w Warszawie. W swoich szeregach mamy wielu doświadczonych pracowników, specjalizujących się w przekładzie językowym z odmiennych branż gospodarki, dzięki czemu każde zlecenie jest obsługiwane przez eksperta z dziedziny powierzonego tłumaczenia.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów świadczymy usługi nie tylko w siedzibie firmy, ale również przez Internet. Podejmujemy się tłumaczeń zarówno pisemnych (w tym przysięgłych), jak i ustnych - w miejscu i o czasie wyznaczonym przez Klienta (nie tylko w obrębie Warszawy).

Służymy pomocą podczas konferencji, spotkań biznesowych i tych nieformalnych, na których wymagane jest ciągłe tłumaczenie wypowiedzi uczestników rozmów. Nasi współpracownicy są gotowi towarzyszyć Państwu o każdej porze, zapewniając profesjonalną obsługę językową, zachowując poufność i wykazując się wysoką kulturą osobistą.

Podejmujemy się obsługi:

  • tłumaczeń konsekutywnych (inaczej: ustnych towarzyszących)

Tłumaczenie konsekutywne polega na przekładzie w obecności Klienta wypowiedzi innego uczestnika spotkania w czasie przerw przez niego pozostawianych.

  • tłumaczeń symultanicznych

Tłumacz, pozostając w wyciszonej kabinie, na bieżąco przekłada słuchaczom wypowiedzi uczestnika konferencji.

  • tłumaczeń szeptanych

Przekład odbywa się na bieżąco, podobnie jak podczas tłumaczenia symultanicznego, ale w tym przypadku tłumacz nie posiada sprzętu nagłaśniającego. Jego zadaniem jest indywidualne przekładanie Klientowi słów prelegenta bez przeszkadzania temu drugiemu.

  • tłumaczeń ustnych poświadczonych

Tłumaczenie ustne poświadczone dokonywane jest przez tłumacza przysięgłego.

Strona używa plików cookie