Tłumaczenia samochodowe są podstawowymi dokumentami wymaganymi przez wydziały komunikacji w całej Polsce podczas rejestracji pojazdu sprowadzonego zza granicy.

Standardowo urzędy od nabywcy importowanego auta wymagać będą przedłożenia:

  • dowodu własności pojazdu (np. umowy kupna-sprzedaży, faktury VAT),

  • dowodu rejestracyjnego pojazdu (jeżeli auto było już rejestrowane),

  • karty pojazdu (jeżeli została wydana),

  • wyciągu ze świadectwa homologacji (jeżeli pojazd nie był zwolniony z obowiązku homologacji) ,

  • dowodu odprawy celnej przywozowej (w przypadku pojazdów sprowadzanych spoza UE).

Jeśli nie są Państwo pewni, które dokumenty będą wymagane w Państwa przypadku, chętnie pomożemy. Nasz doradca wskaże te obowiązkowe i udzieli porad dotyczących przebiegu procedury rejestracji auta.

Ekspresowe tłumaczenia samochodowe

Biuro Wersja, ceniąc czas naszych Klientów, zapewnia jedne z najkrótszych terminów realizacji standardowych zamówień na rynku translatorskim. Jeśli jednak każda minuta jest dla Państwa na wagę złota, polecamy skorzystać z oferty tłumaczeń ekspresowych.

Tłumaczenia zlecane w trybie ekspresowym wykonywane są w pierwszej kolejności przez jednego bądź kilku tłumaczy przysięgłych - w zależności od liczby stron przeznaczonych do opracowania oraz czasu, jaki wyznaczy nam Klient na wywiązanie się z zadania. Teksty nie tracą przy tym na jakości, która jest naszym priorytetem.

Wszystkie tłumaczenia samochodowe opatrywane są pieczęcią uwierzytelniającą tłumacza przysięgłego, dzięki czemu nabierają mocy prawnej.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny!

Strona używa plików cookie