Tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność. Biuro Wersja, posiadające swoją siedzibę w Warszawie, od lat zajmuje się przekładem dokumentów wymagających poświadczenia, niezbędnych naszym Klientom podczas załatwiania spraw urzędowych.

Tłumaczymy:

  • dokumenty samochodowe,

  • dokumenty metrykalne,

  • dokumenty sądowe i notarialne,

  • dokumenty firmowe.

Każde zlecone nam tłumaczenie poświadczone zostaje uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego zgodnie z wymogami nakładanymi przez ustawodawcę. Dzięki temu jest honorowane przez wszystkie urzędy i inne organy państwowe – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Materiały do przekładu przyjmujemy osobiście, w biurze agencji mieszczącej się w ścisłym centrum Warszawy, listownie, faksem oraz mailowo. W przypadku tłumaczeń poświadczonych dokument powinien być przedłożony tłumaczowi do wglądu w oryginale – w przeciwnym wypadku na przekładzie zostanie odnotowana informacja o tłumaczeniu przysięgłym wykonanym z kopii.

Siłą naszej agencji jest odpowiednio zbudowany zespół tłumaczy, z których każdy jest specjalistą w innej dziedzinie gospodarki. Nasi pracownicy dbają o wysoką jakość swoich przekładów, realizując zlecenia w poszanowaniu zasad poufności. Dzięki profesjonalizmowi zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na warszawskim rynku translatorskim, stale poszerzając grono zadowolonych Klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (22) 533 50 07.

Gwarantujemy szybki czas realizacji tłumaczeń i rozsądne ceny.

Strona używa plików cookie