Biuro Wersja oferuje zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki.

Przekładamy:

  • dokumenty urzędowe,

  • dokumenty przetargowe,

  • teksty marketingowe,

  • oferty handlowe,

  • strony internetowe,

  • i wiele innych.

Gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń sporządzanych przez wykwalifikowanych tłumaczy, absolwentów renomowanych uczelni. Nasi germaniści od wielu lat zajmują się przekładem tekstów – w tym specjalistycznych, z takich dziedzin jak m.in. prawo, medycyna, ekonomia i transport samochodowy.

W trosce o interesy naszych Klientów Biuro Wersja zapewnia błyskawiczną realizację zleceń i przystępną cenę. Mamy również doświadczenie w obsłudze złożonych projektów, wymagających współpracy wielu lingwistów w tym samym czasie.

Wszystkie nasze przekłady z każdego języka (również niemieckiego) poddawane są szczegółowej kontroli poprawnościowej pod względem jednoznaczności merytorycznej, zastosowanej terminologii specjalistycznej (zwłaszcza w przypadku dokumentów technicznych), stylu i gramatyki. Weryfikacji dokonuje osoba inna niż autor bądź autorzy danego przekładu, dzięki czemu zyskują Państwo pewność bezbłędności tekstów docelowych.

Nasza długoletnia działalność w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego zaowocowała licznymi referencjami od zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się poza osobami fizycznymi także urzędy, zagraniczne koncerny i szkoły wyższe. Z wieloma z nich współpracujemy regularnie, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych tłumaczeń.

Strona używa plików cookie