Tłumaczenia są dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, którą nieustannie rozwijamy. Dzięki zaangażowaniu, jakie wykazują eksperci zatrudnieni naszej agencji, jesteśmy w stanie przetłumaczyć tekst z niemal każdego języka świata.

Rozległa wiedza, jaką posiadają nasi współpracownicy, pozwala nie tylko na realizowanie zleceń przekładu tekstów pisanych, ale także na towarzyszenie Klientom podczas zebrań biznesowych, konferencji, szkoleń, prezentacji, sympozjów i in.

W ramach tłumaczeń ustnych realizujemy przede wszystkim zlecenia z zakresu:

  • tłumaczeń konsekutywnych

Wykorzystywane są podczas spotkań, w których mówca robi krótkie przerwy w wygłaszanej wypowiedzi, dając czas tłumaczowi na przełożenie swoich słów na język współuczestnika spotkania.

  • tłumaczeń symultanicznych

Stosowane są podczas konferencji, zjazdów, sympozjów i in., gdy grono słuchaczy i prelegentów składa się z osób z wielu różnych krajów. Tłumacze przebywają wówczas w oddzielnym, dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, przekładając wypowiedzi mówców na bieżąco przez system nagłaśniający. Są to tłumaczenia najbardziej wymagające, ponieważ osoba, której wypowiedź jest tłumaczona, nie pozostawia żadnych przerw na przekład.

W spotkaniu zawsze bierze udział tłumacz specjalizujący się w branży i tematyce wskazanej przez Klienta. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję rzetelności i najwyższej jakości tłumaczenia.

Asystowaliśmy w rozmowach nawet tych najbardziej wymagających pod względem znajomości fachowej terminologii, m.in. z zakresu prawa, ekonomii, medycyny, energetyki i marketingu.

Strona używa plików cookie