Szczególne miejsce w ofercie Biura Wersja zajmują kompleksowe tłumaczenia dokumentów samochodowych świadczone dla mieszkańców Warszawy, jak i klientów spoza niej. Tłumaczymy szybko i profesjonalnie, dbając o portfele naszych klientów.

Zamówienia realizujemy szybko i solidnie w czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, zwracając przy tym uwagę na jakość przekładu.

Dokumenty samochodowe (wymagające poświadczenia) przekładane są przez jednego z wielu tłumaczy przysięgłych współpracujących z naszym biurem, a następnie opatrywane stosowną pieczęcią i odnotowywane w repertorium. Dzięki temu dostarczone Państwu tłumaczenia będą akceptowane przez wszystkie urzędy. 

Niemiecki, Angielski, Francuski, Włoski, Niderlandzki, Hiszpański, Szwedzki, Duński, Czeski - podejmujemy się tłumaczeń w każdym języku!

Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę (22) 243 09 39 lub 601 525 818

Wyślij nam scan dokumentów i uzyskaj bezpłatną wycenę
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Tłumaczymy dokumenty potrzebne do zarejestrowania w Polsce pojazdów takich jak:

·       samochody osobowe,

·       ciągniki siodłowe,

·       wywrotki,

·       maszyny rolnicze,

·       przyczepy samochodowe,

·       samochody terenowe,

·       motocykle i skutery,

·       quady,

·       łodzie.

Nasze usługi obejmują nie tylko przekład dostarczonych dokumentów, ale i - tak potrzebne wielu osobom zagubionym w gąszczu urzędowych wymagań - darmowe porady przy dopełnianiu formalności. Oprócz przetłumaczenia niezbędnych papierów wyjaśnimy, jakie kroki i w której kolejności należy podjąć, by rejestracja kupionego z zagranicy pojazdu przebiegła sprawnie, bez niemiłych niespodzianek.

Standardowe dokumenty samochodowe rozliczamy w korzystnych pakietach.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług naszego biura zapraszamy do kontaktu osobistego (w siedzibie biura w Warszawie), telefonicznego pod numerem (22) 243 09 39 bądź mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wyświetl większą mapę  

Strona używa plików cookie