Jeśli chcemy zarejestrować auto sprowadzone z zagranicy, powinniśmy się udać wraz z kompletem papierów rejestrowych – w tym tłumaczeniem dokumentów samochodowych - do wydziału komunikacji właściwego dla naszego miejsca zamieszkania. Nie każdy przekład pozwoli jednak na dopełnienie formalności w urzędzie, które zakończy proces rejestracji pojazdu sukcesem.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych

By nasz wysiłek włożony w rejestrację auta na własne nazwisko nie okazał się bezowocny, przedłożone w wydziale komunikacji tłumaczenia dokumentów samochodowych powinny zostać sporządzone w formie uwierzytelnionej przez tłumacza przysięgłego.

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania Klientów tłumaczeniami z branży motoryzacyjnej Biuro Wersja powołało dedykowany dział, zajmujący się przekładem tego typu tekstów. Wszystkie zlecenia realizowane są przez dyplomowanych specjalistów w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Gwarancja poprawności przekładu

Z naszych usług korzystać mogą zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Na wszystkie dostarczane przez nas tłumaczenia otrzymują Państwo gwarancję bezbłędności przekładu. Jednocześnie dbamy, by zlecenie zostało wykonane w terminie uzgodnionym podczas składania zamówienia.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, przygotowaliśmy także specjalną ofertę cenową dla osób, które importowaniem aut zajmują się na co dzień. By poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ds. obsługi zgłoszeń pod numerem telefonu (22) 533 50 07.

Strona używa plików cookie