Tłumaczenia z języka angielskiego należą do najczęściej wykonywanych przekładów w Warszawie. Z racji tak dużego zainteresowania tego typu usługami powstaje coraz więcej agencji – mniej lub bardziej profesjonalnych - zajmujących się przekładem pism właśnie z języka angielskiego. Jak znaleźć tę najlepszą? Warto kierować się przede wszystkim stażem działalności danego biura oraz referencjami jego klientów.

Biuro Wersja przez lata swojej działalności obsłużyło setki zadowolonych klientów, z których wielu z nich pozostało z nami na stałe. Specjalizujemy się w przekładzie (również poświadczonym) z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego, chociaż jesteśmy w stanie tłumaczyć z niemal wszystkich języków świata. W swoim gronie posiadamy wielu uznanych tłumaczy, będących absolwentami najlepszych polskich i zagranicznych uczelni.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka angielskiego

Nasi angliści są znawcami nie tylko językowymi, ale posiadają także dyplomy ukończenia studiów specjalistycznych z innych branż, m.in. prawa, farmacji i ekonomii. Dzięki współpracy z osobami odpowiednio wykwalifikowanymi Biuro Wersja w każdej sytuacji jest w stanie przekazać zadanie przełożenia dokumentu ekspertowi z branży danego tłumaczenia. W ten sposób mają Państwo pewność, że tekst po przetłumaczeniu zachowa swój pierwotny charakter, dając się jednoznacznie i poprawnie zinterpretować czytelnikowi.

Jeśli zależy Państwu na zleceniu tłumaczenia fachowcom – zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. obsługi klienta.

Strona używa plików cookie