Biuro Wersja to nowoczesna agencja translatorska, zatrudniająca najbardziej doświadczonych tłumaczy w Warszawie. Nasz zespół zasilają specjaliści w wielu dziedzin gospodarki, dzięki czemu jesteśmy w stanie przełożyć każdy, nawet najbardziej nasycony fachową terminologią tekst z prawie każdego języka świata.

 Oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń

 W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • tłumaczenia ustne,

  • tłumaczenia pisemne (zwykłe i specjalistyczne),

  • tłumaczenia przysięgłe (w tym dokumentów specjalistycznych).

Gwarantujemy konkurencyjne ceny

Nasze usługi są dowodem na to, że wysokiej jakości przekład nie musi być drogi. Dbamy o interesy naszych Klientów, proponując konkurencyjne ceny i zapewniając szybki czas realizacji zleceń.

Tłumaczymy ekspresowo

Mając świadomość tego, że czas to pieniądz, dokładamy wszelkich starań, by powierzane nam tłumaczenia wykonywać w tempie ekspresowym, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Zawsze wywiązujemy się z terminów realizacji, podawanych Klientom po bezpłatnej wycenie tekstu.
Istnieje również możliwość negocjacji standardowych cen w przypadku większych zleceń bądź nawiązania stałej współpracy.

Zgłoszenia przyjmujemy:

  • osobiście, w siedzibie firmy mieszczącej się w centrum Warszawy przy ul. Ciołka 17, I piętro pokój nr 114

  • telefonicznie: (22) 533 50 07

  • mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na każdym etapie realizacji zadania zapewniamy Klientowi dogodny kontakt z tłumaczem odpowiedzialnym za przekład dokumentu.

Strona używa plików cookie