Biuro Tłumaczeń Wersja wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne. Dokonujemy przekładów zwykłych i przysięgłych we wszystkich językach. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji, jak i do klientów indywidualnych. Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę. Naszych przekładów dokonują najlepsi na rynku, sprawdzeni tłumacze - specjaliści w swoich dziedzinach, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość tłumaczeń.

Obsługę biura stanowi profesjonalny, doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży tłumaczeń pozostający do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej wyceny tłumaczenia. Po przesłaniu zapytania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax (22) 533 50 08 zostanie wysłana do Państwa oferta, która zawierać będzie termin realizacji oraz koszt tłumaczenia. Wycena nie jest w żaden sposób zobowiązująca, jedynie pozwala Państwu zorientować się w kosztach oraz możliwych terminach realizacji projektu.
Biuro Tłumaczeń Wersja nie pobiera dodatkowych opłat za stopień trudności oraz dziedzinę tłumaczenia, nasze przekłady poddawane są także bezpłatnej korekcie. Biuro Tłumaczeń Wersja skoncentrowane jest na dostarczaniu swym Klientom profesjonalnych, dokładnych przekładów w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy do współpracy.

Strona używa plików cookie