Szukasz rzetelnego i wiarygodnego biura tłumaczeń w Warszawie? Właśnie je znalazłeś! Biuro Wersja oferuje profesjonalne usługi translatorskie w zakresie tłumaczeń:

  • technicznych,

  • specjalistycznych,

  • ekspresowych,

  • pisemnych,

  • ustnych,

  • przysięgłych.

Każde zlecenie po wstępnej analizie i bezpłatnej wycenie jest przekazywane indywidualnie dobranemu tłumaczowi (lub grupie tłumaczy – w zależności od złożoności zadania), który wykazuje się największą wiedzą i doświadczeniem w przekładzie dokumentów z danej dziedziny.

Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dokumenty z niemal wszystkich języków świata i z każdej branży w czasie krótszym niż inne agencje tłumaczeniowe w Warszawie. Wszystko dzięki dopracowanej przez lata ścieżce obróbki i akceptacji docelowych prac. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane w oparciu o wysokie standardy jakości przekładu, uwzględniając użytkowy charakter danego tekstu. Doskonale wiemy, czym powinien odróżniać się przekład urzędowego zaświadczenia od przekładu strony internetowej czy ulotki marketingowej!

Podejmujemy się również asysty translatorskiej na spotkaniach biznesowych (takich jak rozmowy handlowe), naukowych (konferencje), urzędowych (np. w urzędzie stanu cywilnego) i prywatnych, odbywających się w międzynarodowym gronie.

Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję bezbłędności merytorycznej, składniowej, stylistycznej i interpunkcyjnej gotowych tekstów. Jeśli chcą Państwo powierzyć tłumaczenie dokumentów profesjonalistom, zapraszamy do kontaktu!

Strona używa plików cookie