Biuro Tłumaczeń Wersja to renomowana warszawska agencja translatorska, znana i ceniona w całej Polsce. Obsługujemy na co dzień zarówno duże (krajowe i zagraniczne) korporacje, jak i służymy pomocą klientom indywidualnym.

Znajdziemy czas na każde zlecone nam tłumaczenie i wykonamy je w błyskawicznym tempie. Wszystko dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami, którzy przekładem zajmują się nie od wczoraj, stale doskonaląc swoje umiejętności na różnego rodzaju warsztatach i sympozjach.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie sugestie i potrzeby Klienta, co ma duże znaczenie w przypadku tłumaczenia tekstów literackich (książek, scenariuszy filmowych, artykułów popularno-naukowych) i tych o charakterze reklamowym (haseł reklamowych, ulotek, informatorów, stron internetowych).

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, przez lata wypracowywanym umiejętnościom translatorskim i szczególnej trosce o poufność przekazywanych nam dokumentów, nasi Klienci mają zapewniony dostęp do usług tłumaczeniowych wysokiego standardu w korzystnych cenach.

Mimo że w biurze (zlokalizowanym w centrum Warszawy) zastaną nas Państwo w dni robocze w godzinach 9:00-17:00, jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. W razie potrzeby nasi tłumacze są gotowi spotkać się z Państwem w indywidualnie wyznaczonym miejscu i czasie, także wieczorami i w weekendy.

Strona używa plików cookie