Zespół agencji tłumaczeń Biuro Wersja składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym, dla których „poprawny” przekład to za mało. Jakość naszych usług poparta jest zadowoleniem licznego grona klientów – zarówno firmowych, jak i prywatnych.

Przekłady zawsze wykonywane są przez ekspertów, którzy posiadają rozległą wiedzę właściwą dla branży danego tłumaczenia. Dzięki temu teksty opracowywane są z pełnym zrozumieniem tematyki i przy zastosowaniu specjalistycznej terminologii. Państwo zyskują zaś gwarancję, że osoba czytająca przekład poprawnie go zinterpretuje. Jest to szczególnie ważne w przypadku tłumaczeń fachowych z zakresu prawa, medycyny czy finansów.

Tłumaczyliśmy już z prawie wszystkich języków świata i z niemal każdej dziedziny. Wciąż czekamy jednak na nowe wyzwania - zlecenia, które nas zaskoczą podejmowaną tematyką.

Zapewniamy, że jakość to dla nas największy priorytet. Wiemy jednak, że dla Państwa liczą się także czas i cena, dlatego dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie skrócić okres realizacji zleceń i zminimalizować koszty proponowanej usługi. Wszystko to - przy zachowaniu staranności przekładu – możliwe jest do osiągnięcia dzięki indywidualnemu dobraniu strategii tłumaczeniowej, zależnie od rodzaju tekstu.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z najlepszą agencją tłumaczeń w Warszawie, zachęcamy do kontaktu. W biurze pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00-17:00, ale telefonicznie i mailowo jesteśmy dostępni o każdej porze. Zapraszamy do kontaktu!

Strona używa plików cookie